Obsah

Osvědčení o úspoře emisí

Typ: ostatní
Osvědčení o úspoře emisí 1Na přiloženém Osvědčení jsou uvedeny výsledky za rok 2021, kterých bylo dosaženo v naší obci, a tím se přispělo ke zlepšení životního prostředí a snížení uhlíkové stopy. 


Osvědčení o úspoře emisí

V roce 2021 bylo díky recyklaci a využití papíru, plastů, skla, kovů, nápojových kartonů a dalších komodit v rámci tříděného sběru a využití odpadů v systému EKO-KOM uspořeno 23,9 mil. GJ energie, tedy zhruba tolik, kolik v průměru spotřebuje za rok více než 367 tisíc domácností. V případě tolik diskutovaného globálního oteplování přispěl systém tříděného sběru a využití odpadů EKO-KOM ke snížení emisí o 987 597 tun CO2 ekvivalentu.

Na přiloženém Osvědčení jsou uvedeny výsledky za rok 2021, kterých bylo dosaženo v naší obci, a tím se přispělo ke zlepšení životního prostředí a snížení uhlíkové stopy. 


Příloha

Vytvořeno: 8. 6. 2022
Poslední aktualizace: 8. 6. 2022 13:15
Autor: Správce Webu